Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Mesiac úcty k starším 2017

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Mesiac úcty k starším 2017

„Človek je krásny nielen vtedy, keď má pružný krok. Človek je krásny podľa múdrosti, čo sa mu zračí v oku, podľa slov, podľa vrások a bielych vlasov. Človek je krásny vtedy, keď ho ľudia majú radi.“

Staroba je výzva. Pripomína nám, aby sme nestrácali čas, lebo práve teraz je ten okamih, keď môžeme jeden druhému povedať čo všetko pre nás znamená. Všetko na svete môže človek zastaviť, čo však nezastaví a nespomalí, je čas. Klienti Zariadenia pre seniorov zastavili svoje kroky a spomenuli si na prežitý predchádzajúci rok dňa 09.10.2017. Spo­ločne s Mgr. Jánom Kubom – riaditeľom Zps, Ing. Jánom Raganom – primátorom mesta Vranov nad Topľou, PaedDr. Blaženou Matisovou – riaditeľkou ZŠ Lúčna a Stanislavom Obickým – honorárnym konzulom Ukrajiny na Slovensku si zaspomínali na pekné časy, ktoré uplynuli, ale zároveň vyjadrili nádej, že mnoho pekných chvíľ ich v budúcnosti ešte len čaká. K dobrej nálade prispel aj folklórny súbor Ďatelinka, ktorí pôsobí pri ZŠ Lúčna. Veselý detský spev a šikovné nôžky detí všetkým prítomným priniesli dobrú náladu.

aktualizácia: 15.11.2021 | počet zobrazení: 5 115
Počet návštev od 10.10.2012: 422737
Počet návštev dnes: 349