Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Vystúpenie Cirkevnej spojenej školy s projektom Euroscola 2016

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Vystúpenie Cirkevnej spojenej školy s projektom Euroscola 2016

„Tvoje myšlienky sa stávajú tvojimi slovami, tvoje slová sa stávajú tvojimi činmi, tvoje činy sa stávajú tvojimi zvykmi, tvoje zvyky sa stávajú tvojimi hodnotami, tvoje hodnoty sa stávajú tvojím osudom.“ – Mahátmá Ghándí

Človek sa učí celý život. Získava vedomosti, a tak dostáva jeho život smer a zmysel. Dňa 14.10.2015 prišli potešiť klientov zariadenia žiaci Cirkevnej spojenej školy vo Vranove nad Topľou. V úvode žiaci zaspievali seniorom pár piesní, ktoré ich chytili za srdcia. Predviedli scénku zo života sv. Františka a sv. Kláry. Koniec programu patril ľudovým piesňam, do interpretácie ktorých sa zapojili aj klienti Zps. Žiaci pod vedením PaedDr. Eduarda Nadzama a Mgr. Moniky Klacíkovej si okrem scénky a krásnych piesní pripravili aj pútavú prezentáciu o Európskom parlamente, jeho význame, členských štátoch a poslancoch, ktorí v ňom zastupujú Slovenskú republiku. Pri ukážke fotografií slovenských poslancov Európskeho parlamentu sa seniori nedali zahanbiť a ukázali, že poznajú všetkých aktuálnych poslancov. Klienti Zariadenia pre seniorov odchádzali bohatší o nové vedomosti aj zážitky.

aktualizácia: 15.11.2021 | počet zobrazení: 9 152
Počet návštev od 10.10.2012: 458180
Počet návštev dnes: 529