Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Oslava narodenín klientov narodených v prvom polroku 2015

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Oslava narodenín klientov narodených v prvom polroku 2015

Človek často čaká na niečo mimoriadne a popritom si neuvedomuje, že to pravé ľudské šťastie sa skladá z malých úlomkov prežívaných v našom každodennom živote. Našu knihu života by sme mali čítať s láskou, získanou životnou múdrosťou a s rozvahou, pretože čítať ju môžeme iba raz. A všetko, čo do nej vpíšeme, zostane v srdciach našich najbližších.
Dňa 17.06.2015 si aj klienti ZpS Vranov nad Topľou narodení v prvom polroku 2015 otvorili svoje „knihy života“ a pri ľudových piesňach folklórnej skupiny Ondavanka z Kladzian, zaspomínali na stránky svojho života. Toto milé stretnutie otvoril riaditeľ ZpS Mgr. Ján Kuba, ktorý poprial všetkým prítomným veľa šťastia, zdravia a lásky. Ondavanka vyčarila na tvárach oslávencov úsmev a pri spoločných piesňach a chutnom pohostení si spomínali na časy, keď stránok v ich knihách nebolo až tak veľa. Členky folklórnej skupiny zároveň pri tejto príležitosti navštívili aj zakladateľa tejto skupiny p. Michala Pristáša, ktorý je klientom Zariadenia pre seniorov. Na záver Ondavanka popriala oslávencom veľa šťastia, pokoj srdca a ešte veľa, veľa rokov prežitých v zdraví.

aktualizácia: 15.11.2021 | počet zobrazení: 832
Počet návštev od 10.10.2012: 422758
Počet návštev dnes: 370