Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Štedrovečerná večera 2015

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Štedrovečerná večera 2015

Štedrý deň, je jeden z najkrajších dní v roku a tešia sa naň všetci bez rozdielu veku. Je nielen oslavou narodenia Ježiša Krista, ale aj momentom, keď sa môžeme po roku opäť v neopakovateľnej atmosfére stretnúť pri jednom stole.

Tak ako každý rok, aj tento sa 24.12.2015 v Za­riadení pre seniorov stretli klienti pri štedrovečernom stole. Pri slávnostnej vianočnej atmosfére ich srdečne privítal riaditeľ zariadenia Mgr. Ján Kuba, ktorý im pri tejto príležitosti poprial veľa zdravia, šťastia a hlavne príjemné prežitie vianočných sviatkov a to v mene svojom a taktiež v mene primátora mesta Vranov nad Topľou Ing. Jána Ragana, ktorý sa spoločného posedenia zo zdravotných dôvodov zúčastniť nemohol. Počas týchto slávnostných chvíľ, plných pokoja a porozumenia, si klienti pochutnali na dobrom jedle a v príjemnej atmosfére spoločne strávili tento krásny deň.

Mgr. Dana Exenbergerová

aktualizácia: 15.11.2021 | počet zobrazení: 844
Počet návštev od 10.10.2012: 436668
Počet návštev dnes: 364