Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Petangový turnaj v Poprade 2018

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Petangový turnaj v Poprade 2018

Prvý krát v histórii Petangovej ligy sa 4. kolo uskutočnilo v krásnom podtatranskom meste Poprad. Po horúcich a sparných dňoch sme uvítali chladnejšie počasie a slniečko na nás v Poprade vykúkalo spod mrakov.

Tohto kola sa zúčastnilo osem družstiev. Súťažiaci boli plní športového elánu a preto sa do súťaženia pustili s veľkým odhodlaním zvíťaziť. Prvé miesto však mohlo získať iba jedno družstvo. To sa podarilo získať družstvu z Nálepkova, druhé miesto obsadilo družstvo z Kežmarku a tretie miesto patrilo družstvu zo Stropkova. Nášmu družstvu sa tentoraz nie veľmi darilo. Obsadili až siedme miesto. Hra však splnila svoj účel. Nešlo len o súťaženie a športové zápolenie, ale o stretnutie sa s klientmi z ostatných zariadení v príjemnom prostredí Zariadenia pre seniorov v Poprade.

Naším súťažiacim ďakujeme za športový výkon a prajeme im do budúcna ešte veľa športových úspechov v ďalších kolách petangovej ligy.

aktualizácia: 16.11.2021 | počet zobrazení: 3 269
Počet návštev od 10.10.2012: 458176
Počet návštev dnes: 525