Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Tkanie kobercov v ZpS 2015

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Tkanie kobercov v ZpS 2015

Sociálne služby, ktoré sú poskytované klientom v Zariadení pre seniorov vo Vranove nad Topľou sú rôznorodé. Pre každého prijímateľa sociálnej služby je zostavovaný individuálny plán, ktorý je priebežne vyhodnocovaný a na jeho základe vytvárajú zamestnanci zariadenia klientom vhodné podmienky na vykonávanie rôznych aktivít podľa individuálnych potrieb, záujmov a schopností klientov.

Okrem ergoterapie, arteterapie, muzikoterapie, precvičovania jemnej motoriky, spomienkovej, pracovnej terapie a iných aktivít, sa môžu klienti venovať rôznym manuálnym zručnostiam, ako napríklad háčkovaniu, maľovaniu na sklo a v poslednom čase aj tkaniu kobercov. Pri tkaní kobercov sa klienti často vracajú spomienkami do dávnej minulosti. Pri tejto aktivite si precvičujú jemnú motoriku rúk a pri strihaní textilu sa myšlienkami vracajú do detstva a spomínajú si na časy, keď sa „tkalo“ aj u nich doma.

aktualizácia: 15.11.2021 | počet zobrazení: 2 758
Počet návštev od 10.10.2012: 422720
Počet návštev dnes: 332