Sponzori

Vážime si, že sa aj v tejto náročnej situácii nájdu spoločnosti a jednotlivci, ktorí sú ochotní darom i činmi podporiť naše Zariadenie pre seniorov Vranov nad Topľou.

Srdečne ďakujeme…


Kontakt

Adresa
Zariadenie pre seniorov
Sídlisko 1. mája 73
093 01, Vranov nad Topľou

Riaditeľ:

Všetky kontakty…


Starý web

Naše staré stránky nájdete na adrese old.zpsvranov.sk

Webmail

K svojej elektronickej pošte sa dostanete na adrese webmail.zpsvranov.sk

Petangový turnaj vo Vranove 2018

« späť
Úvodná stránka » Udalosti » Petangový turnaj vo Vranove 2018

Naše Zariadenie pre seniorov dňa 26.06.2018 us­poriadalo 3. kolo petangového turnaja. Aj počasie sa nad súťažiacimi zľutovalo. Po daždivých a chladných dňoch nastal pekný slnečný deň.

Príjemné prostredie nášho zariadenia privítalo súťažiacich z Kežmarku, Stropkova, Popradu, Nálepkova, Spišskej Novej Vsi a z Prešova NÁRUČ a CEMJATA. Nechýbalo ani naše domáce družstvo. Pozvaných hostí sme pohostili kysnutými koláčmi, bagetami, rozvoniavajúcou kávičkou a teplým čajom. Na záver sme im pripravili chutný obed.

Na prvom mieste s počtom bodov 8 sa umiestnilo domáce družstvo Vranov, na druhom mieste s počtom bodov 7 sa umiestnilo družstvo z Kežmarku a na treťom mieste sa umiestnilo družstvo z Prešova – NÁRUČ s počtom bodov 6. Ďalšie poradie družstiev bolo nasledovné: Stropkov 5, Prešov CEMJATA 4, Spišská Nová Ves 3, Nálepkovo 2 a na poslednom mieste sa umiestnilo družstvo z Popradu s 1 bodom. Už sa tešíme na ďalšie kolo petangového turnaja, ktoré sa uskutoční koncom augusta v Spišskej Novej Vsi.

aktualizácia: 16.11.2021 | počet zobrazení: 4 313
Počet návštev od 10.10.2012: 458205
Počet návštev dnes: 554